2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Słupsk
Dodane 12 kwietnia 2024

Osoba sprzątająca / Pracownik gospodarczy

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KAISER Patisserie to ekskluzywna cukiernia, która powstała z myślą o amatorach słodkości i niecodziennych smaków. Inspirujemy smakiem oraz rozbudzamy apetyt na piękno. Wszystkie desery przygotowujemy z pasją, niezwykłą starannością oraz dbałością o detale. KAISER Patisserie jest miejscem, gdzie tradycja połączona jest z nowoczesnością. Wszystko po to, żeby tworzyć harmonijne połączenia smakowe, które zadowolą podniebienia najbardziej wymagających gości.

Obecnie poszukujemy osób na pełen etat lub na umowa zlecenie na stanowiska : Osoba sprzątająca / Pracownik gospodarczy.

Jakich cech szukamy wśród kandydatów?

      1. Sumienność i odpowiedzialność w zakresie powierzonych zadań

      2.  Doskonała organizacja pracy

      3.  Umiejętność dostosowania się do różnych miejsc i warunków pracy

Twój zakres obowiązków:

1.      Dbanie o ciągłość komunikacji w zakresie prac porządkowych

2.      Dbanie o czystość i porządek w strefie produkcyjnej, biurowej i socjalnej

3.  Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości

Oferujemy:

– pozytywną atmosferę pracy;

– stabilne warunki zatrudnienia;

BENEFITY:

- dofinansowanie zajęć sportowych

- ubezpieczenie na życie

- opieka medyczna

Oczekujemy:

– życzliwości i optymizmu;

– pozytywnej energii;

– zaangażowania oraz dyspozycyjności.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV z informacją na które stanowisko aplikujesz. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 809119163