2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 08:33

Osoba sprzątająca - praca na pełny etat - Warszawa

Wynagrodzenie

37 - 39 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym zarządzaniem najem mieszkań krótkoterminowych. Poszukujmy osoby na stanowisko OSOBY DO SPRZĄTANIA – serwis sprzątający. Oferujemy stabilne zatrudnienie, dobre zarobki oraz auto do pracy.

Zakres obowiązków

  • Sprzątanie mieszkań po pobycie gości

  • Sprawdzenie stanu mieszkania po pobycie, zgłoszenie ewentualnych szkód

  • Przygotowanie mieszkania dla kolejnych gości, uzupełnienie artykułów higienicznych i środków czystości

  • Odbieranie z magazynu czystych pościeli i ręczników oraz produktów do uzupełnienia

  • Wykonanie zdjęć po przygotowaniu mieszkania do wynajmu

Praca: w Warszawie w miejscach lokalizacji mieszkań dni ustalane zgodnie z grafikiem.

Oczekiwania jakie stawiamy:

  • Dokładność, sumienność, uczciwość, punktualność;

  • znajomość Warszawy lub sprawne posługiwanie się mapami Google

  • Dobra organizacja własnej pracy,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: umowa zlecenie

  • Stawka 37-38 zł brutto;

  • Ilość godzin miesięcznie zależy od chęci i możliwości osoby (może być 130, a może 200)

  • Dodatkowe premie za dobre opinie gości w zakresie sprzątania :)

  • Wsparcie i współpracę z dynamicznym zespołem (w zespole mamy osoby z Polski i z Ukrainy, mówimy także po angielsku)

  • Praca od godziny 6-10

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia, w tym numeru telefonu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 881619648