2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Konstancin-Jeziorna
Dodane 10 kwietnia 2024

Osoba sprzątająca / docelowo KOORDYNATOR w godz. 13:00-21:00

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

HR for Business Sp. z. o.o., jedna ze spółek Grupy Impel – poszukuje dla swojego klienta świadczącego usługi pomocowe na rzecz pacjenta Kandydata/-tkę na stanowisko:

Osoba sprzątająca / docelowo KOORDYNATOR

Miejsce pracy: Konstancin Jeziorna/ ul. Warszawska

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych

  • ścisła współpraca z Klientem,

  • sprawowanie nadzoru nad pracownikami i prowadzenie ewidencji czasu pracy

  • stosowanie procedur zapewniających świadczenie wysokiej jakości usługi,

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność, empatia, dobra organizacja pracy własnej, kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej;

  • dobrą organizację pracy;

  • na okres przyuczenia praca w godz. 8.00-16 na stałe praca w godz.13:00-21:00

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 910798520