2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Praga-Południe
Dodane 12 czerwca 2024

Osoba sprzątająca do szkoły podstawowej

Wynagrodzenie

5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szkoła Podstawowa na Saskiej Kępie w Warszawie zatrudni osobę do dbania o czystość i pomoc przy wypuszczaniu uczniów do domu.

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za utrzymanie czystości i porządku w szkole oraz wypuszczanie uczniów ze szkoły do domu po skończonych lekcjach. Zależy nam na osobie, która podchodzi do wyznaczonych obowiązków z sercem i myślą, że swoją pracą dba o dobro uczniów. Szukamy osoby pogodnej, uprzejmej lubiącej kontakt z ludźmi.

Oferujemy:

  • Rozpoczęcie pracy od sierpnia 2024

  • Pracę 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 - 22:00 lub 13:00 - 21:00 (cały etat)

  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie

  • Umowę o pracę

  • Kartę Multisport

Wymagamy:

  • Sumienności i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętności organizacji czasu pracy i powierzonych zadań

  • Kreatywności i gotowości na zmiany

  • Otwartości na współpracę z koordynatorem budynku i podleganie jego poleceniom

  • Zaangażowania i troski

  • Motywacji do pracy

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub chęci do nauki i rozwoju

  • Znajomość języka angielskiego będzie znaczącym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, nie odpowiadamy na zgłoszenia telefoniczne.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 920107902