2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Będzin
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Osoba porządkowa/sprzątaczka do przychodni

Lokalizacja

Będzin, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stanowisko: Pracownik ds. porządku i czystości w Centrum Medycznym

Lokalizacja: Będzin

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek, 7:00 - 13:00 lub 13:00 - 20:00

Umowa: Umowa zlecenie

Stawka godzinowa: Do ustalenia

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o porządek i czystość na terenie całej przychodni, w tym sprzątanie gabinetów i innych pomieszczeń.

  • Okresowe mycie okien.

  • Zarządzanie odpadami medycznymi.

  • Współpraca z personelem medycznym.

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

  • Inne zadania zlecone przez przełożonych w zależności od aktualnych potrzeb przychodni.

Wymagania:

  • Uczciwość i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Sumienne podejście do pracy.

  • Mile widziane doświadczenie w dziedzinie sprzątania w placówce medycznej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Przyjazne warunki pracy.

  • Elastyczny grafik w godzinach porannych lub popołudniowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zrozumienie.

Śląskie

Śląskie, Będzin, Śródmieście
ID: 895964023