2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Gdańsk
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Aniołki
Dodane 19 maja 2024

Osoba na zmywak/kuchnia śniadaniowa

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kawiarnia Balans poszukuje energicznej i zorganizowanej osoby do pracy na zmywaku. Idealna osoba posiada status studenta/ucznia i chce pracować w przyjaznym i dynamicznym miejscu.

.Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy w sytuacjach o dużej dynamice

  • Komunikatywność i pozytywne podejście do pracy zespołowej

  • Status studentka

Zakres Obowiązków:

  • Zmywanie naczyń

  • Współpraca z zespołem

  • Przestrzeganie standardów dotyczących jakości

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do planu zajęć

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Szkolenie

  • Szukamy osoby dyspozycyjnej w piątki/soboty/niedziele

    Jeśli nie masz doświadczenia związanego z tym stanowiskiem, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw, dla nas liczy się zaangażowanie w powierzone obowiązki, pozytywne nastawienie, oraz sumienność.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 903897243