2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jędrzejów
Palmix Plus Sp. z o.o.
Dodane 24 kwietnia 2024

Osoba ds. Wsparcia w dziale Sprzedaży/Zakupów

Lokalizacja

Jędrzejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Palmix Trade Sp. z o.o.

lider w produkcji opakowań drewnianych, producent i dystrybutor palet, tartak

Firma Palmix rozpoczęła swoją działalność w 2001 r. Przez kolejne lata budowała swoją markę poprzez nowe projekty i dynamiczny rozwój. Podążała za zmianami na rynku wprowadzając swoje idee w życie, budując własną sieć magazynów palet, zaplecze transportowe i techniczne, czy wreszcie otwierając w pełni profesjonalny tartak zapewniający niezależność i samodzielność.

Wieloletnie doświadczenie, niezależność logistyczna oraz rozbudowane zaplecze techniczne czyni nas bezkonkurencyjnymi.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

- Przygotowywanie, weryfikacja dokumentów handlowych pod względem kompletności, prawidłowości i poprawności

- Poszukiwanie nowych kontrahentów na rynkach zagranicznych i usług, porównywanie ofert

- Nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów telefonicznych i mailowych z kontrahentami

- Kontrola terminowości dostaw

- Efektywne wsparcie w dziale sprzedaży/ zakupów

Wymagania:

- Wykształcenie średnie lub wyższe

- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego/włoskiego

- Dobra znajomość pakietu MS Office Excel, Word

- Umiejętność pracy w zespole

- Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

- Zdolności analityczne i organizacyjne

- Duża samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów

- Zdolność efektywnej pracy w stresujących warunkach

- Umiejętność logicznego myślenia w środowisku wymagającym decyzyjność pod presją czasu

Oferujemy:

- Umowę o pracę, motywujące wynagrodzenie

- Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila

Więcej informacji na stronie www.palmix.pl

Zapraszamy do składania aplikacji !

Podania oraz CV prosimy kierować na adres e-mail : mateusz.jedrzejec(małpa)palmix.pl

lub osobiście pod adresem:

Prząsław 8a

28-300 Jędrzejów

Lokalizacja

Jędrzejów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Jędrzejów
ID: 731547551