Dodaj ogłoszenie
Dodane 20 września 2024

Osoba dozoru górniczego/ elektrycznego/ mechanicznego pod ziemią

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaKadra kierownicza

Opis

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

oferuje pracę na terenie Dolnego Śląska - kopalnie KGHM Polska Miedź S.A. w Lubinie

Zatrudnimy do pracy pod ziemią: dozór górniczy/ elektryczny/ mechaniczny

Obowiązki

  • kierowanie zespołem ludzi

  • nadzór nad wykonaniem powierzonych zadań

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne ukierunkowane + zatwierdzenia dozoru górniczego pod ziemią

  • wykształcenie wyższe ukierunkowane

  • mile widziane zatwierdzenia dozoru górniczego pod ziemią

  • gotowość pracy w systemie czterozmianowym

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premię uznaniową i motywacyjną

  • Kartę Górnika

  • nagrodę z okazji Dnia Górnika (13-tka)

  • nagrodę jubileuszową

  • deputat węglowy

  • bony na posiłki profilaktyczne

  • dofinansowanie dojazdu do pracy

  • urlop dodatkowy

  • zdobycie doświadczenia oraz rozwój zawodowy

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wczasy nad morzem w naszym ośrodku, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)

  • program emerytalny PPE (składka opłacana w całości przez pracodawcę)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 828443193