2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraków
  6. E-commerce (handel internetowy) - Nowa Huta
Dodane 02 kwietnia 2024

Osoba do wystawiania aukcji obsługa sklepu części samochodowe

Wynagrodzenie

18 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

Obsługa komputera stacjonarnego PC i oprogramowania MS Office, mile widziana umiejętność puszczania ogłoszeń na allegro ponieważ zajmujemy się też sprzedażą części samochodowych + wykonywanie usług w zakresie mechaniki pojazdowej

Wymagania:

- Wiek od 19 do 40lat

- Wymagania: znajomość budowy samochodu

- tworzenie opisów do produktów oraz ich fotografowanie,

- dbanie o sprawne wystawianie przedmiotów na aukcjach internetowych

- przygotowywanie towaru do dalszej odsprzedaży, pakowanie,

- chęć do pracy, uczciwość, dyspozycyjność

- mile widziana pasja do motoryzacji

Oferujemy:

-Na początek kilka miesięcy testowych oferujemy umowę ½ etetu z możliwością zatrudnienia   na pełny etat ,stawka do uzgodnienia.

- stacjonarną pracę w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- motywujący system premiowy;

- możliwości zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

- stabilne zatrudnię w oparciu o umowę o prace

- praca lekka w ogrzewanym pomieszczeniu

- przyjazną atmosferę w pracy.

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail lub o osobiste doręczenie CV do siedziby firmy COBRA-CAR znajdującej się przy ul. Nadbrzezie 5 31-983 Kraków

Kontakt pod numerem telefonu: 5.1.0.0.7.2.6.9.5

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Pozdrawiam

 Dominik

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 778864264