2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Górna
Dodane 03 maja 2024

Osoba do wsparcia biura HR - MediaExpert

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Jesteśmy Expertem, Media Expertem!

Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy

Asystenta/Asystentki w dziale HR

Lokalizacja: Zakładowa 90/92 oraz Jędrzejowska 45a

Zapewnimy Ci:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia - możliwość przejścia do zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Twój zakres zadań:

  • Umawianie spotkań rekrutacyjnych

  • Wsparcie w procesie rekrutacji oraz zatrudniania pracowników

  • Administrowanie dokumentami personalnymi

  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu HR

  • Wsparcie działu w bieżących projektach

Od Ciebie oczekujemy:

  • Proaktywnego podejścia do wykonywanych zadań oraz samodzielności

  • Otwartości, komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

  • Zaangażowania i skrupulatności w wykonywanych czynnościach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 913001345