2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Wawer
Dodane 15 kwietnia 2024

Osoba do wprowadzania faktur - sklep spożywczy

Wynagrodzenie

2 100 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Do sklepu spożywczego szukamy osoby do biura, mile widziani studenci.

1/2 lub 3/4 etatu. Praca pomiędzy godziną 8 a 15 - do ustalenia.

Możliwość pracy codziennie po 4h lub co drugi dzień po 8h.

Zakres obowiązków:

• Wprowadzanie faktur do systemu i ustalanie cen (ok. 80% czasu pracy)

• Porządkowanie dokumentów

• Rozkładanie cenówek na sklepie

• Telefoniczny kontakt z firmami współpracującymi

• Porządek w miejscu pracy

Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.

Wynagrodzenie 22zł/h netto.

Studenci brutto = netto.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV ze zdjęciem.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 910520825