2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Skawina
Atalian Poland Sp z oo
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca dodatkowa w niedziele! Od zaraz! SKAWINA

Lokalizacja

Skawina

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 80 lat. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych oraz cateringu. Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom komfortu prowadzenia własnego biznesu.

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy pracowników do sprzątania linii produkcyjnych wraz z ich obszarem w zakładach produkujących żywność.

Nasze wymagania

  • Wynagrodzenie rozliczane jest od kwoty za posprzątanie danego stanowiska (elementu lub odcinka danej linii produkcyjnej),

Mile widziane

  • osoby z uprawnieniami na zwyżki i badaniami wysokościowymi

To oferujemy

  • atrakcyjna stawka!!! płacona za sprzątanie danego stanowiska (elementu lub odcinka danej linii produkcyjnej), W przeliczeniu na godziny 10 godzin na stanowisko.
  • Wynagrodzenie na czas (1 raz w miesiącu)

Szczegóły od numerem telefonu: 66*******39​

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 866725021