2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Wola Batorska
Dodane 16 kwietnia 2024

Osoba do sprzątania (powierzchnia produkcyjna)

Lokalizacja

Wola Batorska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją kontraktową suplementów diety i wyrobów medycznych. Naszym celem jest tworzenie produktów idealnych, dlatego zwracamy uwagę na każdy najmniejszy drobiazg. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, studiujemy naukowe opracowania i analizujemy wyniki badań aby sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów.

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją. To właśnie dzięki naszym pracownikom nieustannie się rozwijamy i osiągamy sukcesy. Cenimy sobie swobodną atmosferę, zaangażowanie i uczciwość. Szukamy osoby komunikatywnej, zaangażowanej, terminowej, ambitnej , która do powierzonych zadań podejdzie z pasją.

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie czystości obiektu, ciągów komunikacyjnych, powierzchni produkcyjnej

  • dbałość o właściwy stan techniczny obiektu,

  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług.

Nasze wymagania

  • PUNKTUALNOŚĆ,

  • chęci do pracy,

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,

  • dokładność i systematyczność,

  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • doświadczenie

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,

  • możliwość nadgodzin,

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.

Lokalizacja

Wola Batorska,

Małopolskie

Małopolskie, Wola Batorska
ID: 910605191