2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Gałków Mały
Dodane 13 maja 2024

Osoba do sprzątania

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gałków Mały

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca polega na utrzymaniu czystości w częściach wspólnych 5 bloków na Osiedlu wraz z terenem zielonym i komunikacyjnych przylegającym do poszczególnych nieruchomości.

Obowiązki:

  • Sprzątanie klatek schodowych oraz części wspólnych bloku

  • Mycie okien

  • Utrzymanie czystości w pergoli śmietnikowej

  • Dbanie o teren zielony wokół budynków i w ogródkach

  • W okresie zimowym usuwanie gołoledzi i śniegu.

Wymagania:

  • Umiejętność organizacji samodzielnej pracy

  • Sumienność

  • Dokładność

  • Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu

Oferujemy:

  • Nienormowane godziny pracy

  • Praca kilka dni w tygodniu

  • Samodzielne stanowisko

  • Docelowo rozliczanie czasu pracy na podstawie wykonanych obowiązków.

Lokalizacja

Gałków Mały,

Łódzkie

Łódzkie, Gałków Mały
ID: 918115104