2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdańsk
  6. Sprzątanie - Krakowiec - Górki Zachodnie
Dodane 22 maja 2024

Osoba do pomocy w sprzątaniu

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Krakowiec - Górki Zachodnie

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Obowiązki:

  • Utrzymanie czystości na terenie obiektu (biurowych, pokoi gościnnych, itp.).

  • Sprzątanie pomieszczeń (biurowych, socjalnych, łazienek, korytarzy, itp.).

  • Obsługa urządzeń do sprzątania

  • Mycie okien i inne prace porządkowe.

  • Dbanie o porządek w miejscach ogólnodostępnych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

  • Dyspozycyjność (w tym praca w systemie zmianowym, weekendowym, w godzinach określonych przez pracodawcę). praca od 4 do 8 h dziennie 5 dni w tygodniu od czwartku do wtorku

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Umiejętność organizacji czasu pracy.

Pokoje można znaleźć pod nazwą Western Hills - pokoje gościnne Górki Zachodnie

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Krakowiec - Górki Zachodnie
ID: 920123699