2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Rzgów
Dodane 11 kwietnia 2024

Osoba do obsługi sklepu internetowego z odzieżą damską

Lokalizacja

Rzgów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która poszukuje zaangażowanego i kompetentnego Specjalisty ds. Sprzedaży e-commerce/stacjonarnej. Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj swoje umiejętności oraz pasję do pracy w branży eCommerce i sprzedaży stacjonarnej.

Zakres obowiązków:

Kompleksowa obsługa sprzedaży eCommerce, w tym: zarządzanie zamówieniami ze sklepu internetowego, przygotowywanie ofert w odpowiedzi na zapytania e-mail, prowadzenie rozmów telefonicznych..

Realizacja zamówień oraz obsługa posprzedażowa za pomocą systemów sprzedażowych takich jak IdoSell, Baselinker, fakturownia.

Pozyskiwanie nowych klientów oraz realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy ze stałymi klientami firmy.

Wymagania:

Minimum 2 letnie doświadczenie w handlu.

Znajomość pakietu MS Office.

Zdolność do wielozadaniowości i efektywnego rozwiązywania problemów.

Samodzielność, zaangażowanie oraz umiejętności handlowe i negocjacyjne.

Dyspozycyjność.

Mile widziane:

Doświadczenie w obsłudze systemów eCommerce (IdoSell, Baselinker, fakturownia). (jako dodatkowy atut)

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Stałe godziny pracy.

Atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy oraz prowizji po okresie próbnym.

Niezbędne narzędzia do pracy.

Jeśli jesteś osobą ambitną, skupioną na celach i poszukujesz miejsca, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe, czekamy na Twoje zgłoszenie!

CV prosimy składać poprzez serwis OLX.

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 911010315