2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Lubelskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Lublin
Dodane 20 maja 2024

Osoba do lepienia Pierogów, Praca Na Kuchni

Wynagrodzenie

19 - 23 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Poszukujemy pracowników do Kuchni

Miejsce pracy: ul. Kryształowa, Lublin

Opis stanowiska:

  • Produkcja pierogów, gotowanie zup i innych produktów garmażeryjnych

  • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku oraz w weekendy

  • Grafik elastyczny

Wymagania:

  • Brak potrzebnego doświadczenia w gastronomii

  • Chęć nauki i zaangażowanie w lepienie pierogów i gotowanie zup

Oferujemy:

  • Stawkę wynagrodzenia: 19 zł/h

  • Umowę o pracę lub zlecenie

  • Pomoc w wyrobieniu książeczki zdrowia dla osób, które jej nie posiadają

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą na stanowisku kucharza, niezależnie od doświadczenia zawodowego, zapraszamy do aplikowania.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [adres e-mail] lub kontakt telefoniczny pod numerem [numer telefonu].

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 906243751