2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Krowodrza
Dodane 29 kwietnia 2024

Orlen w Krakowie ul. Kamienna 18-pracownik obsługi klienta

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję pracowników do naszego zespołu na stację paliw PKN Orlen w Krakowie ul.Kamienna 18 na stanowiska :POK(pracownik obsługi klienta)

Podstawowe obowiązki:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi na stacjach Orlen
  • obsługa klienta przy kasie
  • przygotowywanie posiłków
  • aktywna sprzedaż
  • dbanie o ekspozycje towaru
  • prace porządkowe na terenie stacji

Wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej - system 12- godzinny oraz w weekendy
  • książeczka sanitarno - epidemiologiczna
  • uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • życzliwe podejście do współpracowników i klientów
  • otwartość na kontakty z ludźmi
  • komunikatywność
  • zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy :

  • stabilność zatrudnienia
  • elastyczny system pracy (możliwość pracy w niepełnym etacie)
  • pracę w milej i przyjaznej atmosferze
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • przejrzysty system premiowy
  • rabaty na zakupy i paliwo
  • możliwość łączenia pracy z nauką

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem z dopiskiem stanowiska na,które aplikują.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Proszę o załączenie klauzuli CV RODO :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 649610725