2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Holandia
Dodane 12 czerwca 2024

Order Picker & Packer w jednym z magazynów w Holandii

Lokalizacja

Holandia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy międzynarodową firmą logistyczną, współpracującą z renomowanymi firmami. Od odzieży po produkty gospodarstwa domowego, od drukarek po produkty medyczne i od żywności po produkty dla dzieci - znajdziesz je wszystkie w naszych magazynach w całej Holandii.

Różne lokalizacje do wyboru: Venlo/Sevenum, Venray, Eindhoven, Roosendaal, Oosterhout, Heerlen, Lelystad, Echt, Tilburg, Nieuwegein, Oss, Herten lub Roermond!

Twoje zadania będą obejmować:

zbieranie, pakowanie, wysyłkę i obsługę zwrotów.

To łatwa praca, do której nie jest wymagane doświadczenie - OFERUJEMY SZKOLENIE I WSPARCIE!

Warunki zatrudnienia:

  • Praca w różnych zmianach (w zależności od zapotrzebowania i lokalizacji).

  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 14,43 EURO brutto (13,32 EURO + 8,33% dodatku urlopowego) oraz możliwe dodatki za pracę wieczorną, nocną lub weekendową, np. +100% za niedziele!

  • Umowa o pracę tymczasową zgodnie z prawem holenderskim, z gwarantowanymi godzinami pracy

  • Ubezpieczenie wypadkowe i dostęp do opieki medycznej

  • Zakwaterowanie w nowoczesnych obiektach

  • Możliwość korzystania z zorganizowanego transportu do pracy (rowerem/samochodem) lub częściowego zwrotu kosztów, jeśli korzystasz z własnego samochodu

Inne korzyści:

  • Darmowe owoce, kawa, herbata oraz dostęp do stołówki i automatów z przekąskami

  • Możliwości rozwoju kariery i awansu dla wydajnych pracowników

  • Wspierające i międzynarodowe środowisko pracy

  • Minimalne formalności (możliwość podpisania umowy elektronicznie)

  • Całodobowe wsparcie telefoniczne

  • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online i innych projektów dla naszych pracowników

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym!

  • Dostępność na dłuższy okres, co najmniej sześć miesięcy

  • Elastyczność w zakresie lokalizacji (w razie potrzeby pracownik może zostać przeszkolony i przeniesiony do różnych działów)

  • Prawo jazdy (kategoria B) mile widziane

Zainteresowany? Aplikuj teraz i dołącz do naszego zespołu, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości rozwoju!

Rozpocznij swoją karierę w międzynarodowej firmie logistycznej.

Lokalizacja

Holandia,

Pomorskie

Pomorskie, Holandia
ID: 920026541