2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Śląskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Tychy
Dodane 15 kwietnia 2024

Optyk-technik, praca w salonie optycznym, wykonywanie okularów

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Praca w salonie optycznym ArtOptyk w Tychach,

na stanowisku Technik Optyk - Szlifierz soczewek okularowych i obsługa klienta.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa automatu szlifierskiego oraz sprzętu do obróbki szkieł.

  • Produkcja własnych szkieł progresywnych w technologii płynnego monomeru.

  • Obsługa zamówień u producenta przez dedykowane portale zamówieniowe.

  • Obsługa klienta w zakresie doradztwa technicznego

  • Drobne naprawy serwisowe opraw okularowych

** Pracujemy na soczewkach firmy Essilor, Szajna oraz innych wiodących producentach,

** Przeszkolimy Cię w zakresie produkcji własnych szkieł progresywnych oraz barwienia w naszym laboratorium,

** Zapewniamy przeszkolenie na temat produktów z którymi będziesz pracować,

** Specjalistów Optometrii przeszkolimy z obsługi unitu do badań wzroku z dokładnością do 0.01 dioptrii

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki zawodu.

  • Precyzyjność i sumienność

Mile widziane doświadczenie, ale możliwe jest również przeszkolenie z obsługi.

Zapewniamy:

  • Praca w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę.

  • Dodatkowe premie

  • Elastyczny grafik pracy dopasowany do Ciebie

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 912051492