2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Wawer
Dodane 13 czerwca 2024

OPTYK - Pracownik Szlifierni Optycznej

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Optiblok Sp. z .o.o to firma działająca na rynku optycznym od 25 lat, będąca wyłącznym Dystrybutorem opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych marki Belutti oraz Dystrybutorem niemieckich soczewek VISALL. Dzięki naszej obecności na rynku, produkty Belutti oraz VISALL dostępne są w renomowanych Salonach Optycznych w Polsce oraz w wybranych krajach Europy.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JAKO:

Optyk okularowy - Pracownik szlifierni optycznej

Miejsce pracy Warszawa Marysin Wawerski.

Twój zakres obowiązków:

Realizacja prac optycznych wg. wyznaczonych zaleceń;

Profesjonalne i dokładne wykonywanie okularów..

Od Kandydatów oczekujemy:

Doświadczenia zawodowego na stanowisku Optyk Okularowy;

Wykształcenia kierunkowego;

Precyzyjności i staranności przy realizacji zleceń;

Wiedzy optycznej – jako warunek konieczny.

Co oferujemy:

Niezbędna narzędzia do pracy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Stabilne zatrudnienie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku

Kartę Multisport

Dofinansowanie pakietu medycznego

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 920473485