2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Grójec
Dodane 26 kwietnia 2024

Optometrysta w Salonie Optycznym Ziko Optyk w Grójcu

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ziko Optyk to profesjonale punkty optyczne, stworzone z myślą o tych, którzy pragną powierzyć swój wzrok najlepszym specjalistom w dziedzinie optyki, a także poszukują modnych opraw w bardzo korzystnych cenach. Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

W związku z planowanym rozwojem sieci salonów optycznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Optometrysta

Opis stanowiska:

·       Wykonywanie badań wzroku pod dobór okularów i soczewek kontaktowych

·       Szkolenie aplikacji soczewek kontaktowych

·       Doradzanie odpowiedniej korekcji dostosowanej do potrzeb i oczekiwań klienta

·       Stosowanie standardów obsługi klienta zgodnie z wymogami firmy

Wymagania:

·       Doświadczenie w wykonywaniu badań diagnostycznych

·       Doświadczenie w badaniu i aplikacji soczewek kontaktowych

·       Wykształcenie kierunkowe

·       Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakt z klientem

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       Atrakcyjne wynagrodzenie

·       Atmosfera oparta na współpracy

·       Premia za polecanie przyjaciół

·       Prywatna opieka medyczna

·       Karta sportowa

·       Ubezpieczenie na życie

·       Zniżki pracownicze

·       Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku aplikuj.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 909651286