2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Poznań
  7. Pozostałe w Zdrowie - Stare Miasto
Dodane 19 kwietnia 2024

Optometrysta/Refrakcjonista/Optyk w salonie optycznym Stary Browar

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy polską rodzinną firmą, jedną z najszybciej rozwijających się w branży optycznej marek luksusowych. Przez ponad 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce, oferując profesjonalną sprzedaż opraw i szkieł oraz dostarczając Wam wiedzę i szereg rozwiązań jakie proponuje nowoczesna optyka. Zarządzamy 5 salonami optycznymi premium, a w naszych salonach znajdziecie najbardziej prestiżowe marki tj.: Dita, Chanel, Cartier, Dior, Celine, Tom Ford, YSL, Gucci i wiele innych. W salonach we Wrocławiu, Katowicach i w Poznaniu znajdziecie kolekcje najlepszych światowych projektantów.

Jesteśmy ambitni i kreatywni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, aby rozwijać się dla Was i odpowiadać na Wasze potrzeby. Naszym największym sukcesem jest nasz zespół, a tworzy go ponad 20 wyspecjalizowanych i utalentowanych osób, pasjonatów, dzięki którym każdego dnia podążamy za zdobywaniem nowej wiedzy, modą i panującymi trendami na całym świecie!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: OPTOMETRYSTA/REFRAKCJONISTA/OPTYK

Oferta dotyczy lokalizacji: Stary Browar

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Elastycznie podchodzimy do potrzeb kandydatów;

  • atrakcyjny system premiowy. Wiemy, że jest to świetna motywacja do działania;

  • świetną, partnerską atmosferę;

  • oprawy i szkła marek luksusowych;

  • kartę Multisport;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • szkolenia i realną możliwość rozwoju;

  • pracę z najlepszymi markami luksusowymi i na nowoczesnym sprzęcie najwyższej jakości.

Twój zakres obowiązków:

  • doradzanie i dobieranie opraw okularowych zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów;

  • aktywna sprzedaż;

  • rekomendowanie nowoczesnych rozwiązań optycznych;

  • wykonywanie pomiarów refrakcji;

  • montaż i osadzanie szkieł oraz naprawa okularów;

  • współpraca z zespołem. Dzielimy się wiedzą i pomagamy sobie w potrzebie.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub/i wykształcenie kierunkowe;

  • wysoki poziom kultury osobistej;

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji;

  • proaktywna postawa oraz umiejętność wyznaczania priorytetów i dobrej organizacji pracy.

Zapraszamy na naszą stronę www.designoptyk.com oraz na nasze konto na Instagramie i Facebooku: designoptyk.

Klikając przycisk "Aplikuj/Wyślij" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji przez okres 6 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest pełna Designoptyk II Sp. z o.o. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 655241058