2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Lubuskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Zielona Góra
Dodane 02 kwietnia 2024

Optometrysta/refrakcjonista do Salonu Optycznego.

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

„ Optyk EDOR-Salon Optyczny ''

Poszukuje do swojej placówki w Zielonej Górze kandydatów do pracy na stanowisko:

OPTOMETRYSTA / REFRAKCJONISTA

Oferujemy:

- atrakcyjny system wynagrodzenia

- pracę w nowoczesnym gabinecie

Wymagamy

- umiejętności badania wzroku

- dyspozycyjności

- samodzielności i komunikatywności

- otwartości na klienta oraz zorientowania na sukces (sprzedaż)

- odpowiedzialności i zaangażowania do pracy

Opis stanowiska:

- rzetelna i profesjonalna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług.

- dobór oprawek i szkieł według zleconych parametrów.

- dopasowanie gotowych okularów.

- drobne naprawy okularów.

- sprzedaż produktów dodatkowych.

- dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów.

- prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej ze sprzedażą

- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w tytule wiadomości „Optometrysta/refrakcjonista- Zielona Góra".

Prosimy jeszcze o zamieszczenie w CV klauzuli następującej treści:

„Potwierdzam prawdziwość przekazanych danych i wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przekazanymi do EDOR Salon Optyczny Ewelina Korszun , do celów bieżącej rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2017r. (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu, poprawiania lub usunięcia swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Informujemy, że Administratorem danych jest EDOR Salon Optyczny Ewelina Korszun z siedzibą w Zielonej Górze.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 560313493