2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Poznań
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Rataje
LYNX
Dodane 24 kwietnia 2024

Optometrysta / Optometrystka - Lynx Optique, Poznań

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie badań optometrycznych wzroku zgodne z określonym standardem,

  • Wskazanie najlepszych rozwiązań optycznych do potrzeb i oczekiwań pacjentów,

  • Badania wzroku dzieci po cykloplegii wykonanej przez okulistę

  • Dobór soczewek kontaktowych,

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów,

  • Współpraca z doradcami na rzecz realizacji najwyższych standardów obsługi,

  • Udział w szkoleniach produktowych i kompetencyjnych,

  • Dzielenie się swoimi pomysłami na usprawnienia i rozwój salonu oraz sieci.

Nasze wymagania:

  • Dyplom w zakresie Optometrii (numer Optometrysty jest dodatkowym atutem),

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu badań optometrycznych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • Zorientowanie na potrzeby pacjenta i obsługę zgodnie z najwyższymi standardami,

  • Gotowość do doskonalenia swoich kompetencji i ciągłego poszerzania wiedzy,

  • Umiejętność efektywnej współpracy z pozostałymi członkami zespołu.

To oferujemy:

  • Elastyczna formuła zatrudnienia - umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt gospodarczy,

  • Godziny pracy, które pozwolą pogodzić obowiązki zawodowe i życie prywatne,

  • Określona ścieżka kariery ze wskazaniem konkretnych etapów i zakresu wsparcia,

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez rozbudowany program szkoleń, w tym platformę do nauki języka angielskiego,

  • Praca w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt zapewniający najwyższą jakość,

  • Praca z najwyższej jakości asortymentem i zgodnie z najlepszymi rynkowymi standardami,

  • Współpraca z lekarzami okulistami,

  • System premiowy, doceniający zaangażowanie, zarówno w zakresie realizowanych wyników, jak i wkładu w rozwój naszej oferty,

  • W pełni finansowana prywatna opieka medyczna wraz z pakietem sportowym,

  • Dofinansowanie platformy benefitowej - preferencyjne ceny biletów do kina, teatru lub karty zakupowe oraz zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.

 Salon Optyczny Lynx Posnania​

ul. Pleszewska 1​, Poznań

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 912402349