2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Piaseczno
Dodane 07 maja 2024

Opiekunka żłobkowa

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z powstaniem nowego oddziału poszukujemy nauczycieli/opiekunek dla dzieci w wieku do 3 lat.

Szukamy kandydatek:

  • kreatywnych i energicznych lubiących pracę z dziećmi

  • empatycznych i cierpliwych

  • o wysokiej kulturze osobistej

  • z ukończonym kursem na opiekunkę lub gotowością do jego ukończenia lub z wykształceniem pedagogicznym lub pokrewnym

  • wykształcenie minimum średnie

  • biegły język polski

  • mile widziane doświadczenie w pracy w żłobku lub przedszkolu

Obowiązki zatrudnionej osoby:

  • sprawowanie opieki pielęgnacyjnej na dziećmi w wieku od 1 do 3 lat

  • przygotowywanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych zgodnie z planem dydaktycznym

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole

  • pracę w renomowanej placówce z bardzo dobrą opinią

Prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Żłobek Bambinek

www.bambinek.pl

facebook.pl/zlobekbambinek

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 852130923