2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Ząbki
Dodane 03 kwietnia 2024

Opiekunka żłobkowa

Wynagrodzenie

4 900 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ząbki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Opis

PRACA OD ZARAZ

Żłobek Wesoły Maluszek w Ząbkach poszukuje Kochanej Cioci do pracy na pełen etat.

Twój zakres obowiązków:

  • opieka nad dziećmi w wieku 1-3 lat, wspólnie

  • realizacja planu dydaktycznego zgodnie z obowiązującymi programami nauczania,

  • współtworzenie z zespołem planów pracy, scenariuszy zajęć oraz imprez okolicznościowych

  • partnerska współpraca zespołem, dziećmi oraz rodzicami, oparta na zasadach NVC

  • dbanie o czystość sali i pomieszczeń wspólnych

Musisz być:

  • bezwzględnie cierpliwa

  • kochająca dzieci zwykła sympatia tu nie wystarczy

  • ciepła i uwielbiająca przytulanie

  • kreatywna i wesoła

  • gotowa do pracy na poziomie podłogi

  • zdolna do pracy od Kwietnia 2024

  • NIEPALĄCA!

A także posiadająca:

  • wykształcenie minimum średnie (najlepiej w trakcie lub po studiach pedagogicznych)

  • zaświadczenie o niekaralności

  • doświadczenie w opiece nad dziećmi mile widziane (jeżeli nie posiadasz, to my Cię wszystkiego nauczymy)

OFERUJEMY:

  • pracę 5 zmianową 6:00-14:00; 7:15-15:15; 8:00-16:00; 8:45-16:45; 9:00-18:00

  • szkolenia

  • małe grupy (6 os., 8 os., 10 os., 15 os.)

  • miłą atmosferę

  • wsparcie metodyczne przy projektowaniu zajęć, dostęp do materiałów dydaktycznych i narzędzi multimedialnych

  • ubezpieczenie OC i NNW

Czekamy na twoje CV !

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 732878166