2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad dziećmi - Nowogrodziec
Dodane 16 kwietnia 2024

Opiekunka w żłobku

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowogrodziec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Żłobek "Misie Tulisie" w Nowogrodźcu poszukuje opiekunki dziecięcej.

Do naszych szeregów przyjmiemy osobę czułą, lubiącą dzieci, kreatywną, nie lubiącą nudy, energiczną.

Kwalifikacje:

 • Opiekun/opiekunka w żłobku zgodne z wymogami ustawowymi, zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 – tylko i wyłącznie wykwalifikowany opiekun ukończony kurs opiekunek dziecięcych ukończone studia pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, przedszkolnej lub wczesnoszkolnej lub być z wykształceniem pielęgniarskim, położniczym.

• Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku.

• Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.

• Niekaralność.

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

• Odpowiedzialność, komunikatywność, kreatywność, cierpliwość.

• Umiejętność radzenia sobie ze stresem.

• Umiejętność pracy w zespole.

• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

• Aktualne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy mile widziane

• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Pracę na dwie zmiany(6.30- 14.30, 8.30- 16.30).

• Stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami.

• Pracę w nowoczesnej, doskonale wyposażonej placówce.

• Umowę o pracę.

• Możliwość prowadzenia autorskich zajęć rozwojowych z dziećmi

Zakres obowiązków:

• Czuwanie nad zdrowiem, bezpieczeństwem, dobrym samopoczuciem, a także rozwojem dzieci.

• Wykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych.

• Tworzenie warunków do optymalnego rozwoju każdego dziecka we wszystkich sferach jego rozwoju.

• Organizowanie pracy zgodnie z rozkładem dnia dla dzieci przebywających w żłobku.

• Realizowanie zasad i czynności wynikających ze statutu żłobka.

Do dokumentów należy załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)

Lokalizacja

Nowogrodziec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowogrodziec
ID: 912111213