2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Mazowieckie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Konstancin-Jeziorna
Dodane 02 kwietnia 2024

OPIEKUNKA / OPIEKUN Konstancin-Jeziorna ** Orpea **

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa emeis, działająca dotychczas pod marką Orpea, jest obecna w Polsce od 2001 roku. Jako lider stacjonarnej opieki długoterminowej, emeis Polska oferuje prawie 1500 miejsc w nowoczesnych Domach opieki dla seniorów i Klinikach rehabilitacyjnych, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej. Domy i kliniki są zlokalizowane na Mazowszu, w Chorzowie i we Wrocławiu, gdzie funkcjonują również Mieszkania dla Seniorów (tzw. assisted living). Podopiecznymi są seniorzy, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia wymagają codziennego wsparcia i całodobowej opieki oraz osoby, które zakończyły pobyt w szpitalu po przebytej chorobie lub operacji, ale nie są jeszcze gotowe, by funkcjonować samodzielnie. O zdrowie i bezpieczeństwo podopiecznych dba ponad 1200-osobowy zespół (personel pielęgniarsko – opiekuńczy, fizjoterapeuci, lekarze, terapeuci zajęciowi, logopedzi i psycholodzy, personel pomocniczy i administracyjny). W Polsce emeis oferuje usługi na oddziałach rehabilitacyjnych i w ośrodkach opiekuńczo-leczniczych w ramach NFZ oraz w formie pełnopłatnej. Firma jest częścią Grupy emeis, która prowadzi kliniki zdrowia psychicznego, kliniki rehabilitacyjne, domy opieki, mieszkania wspomagane i opiekę domową w ponad 20 krajach (głównie w Europie) i zatrudnia 76 000 pracowników. Jest notowana na giełdzie Euronext Paris.

Do pracy w Ośrodku Opiekuńczo-Leczniczym KONSTANCJA poszukujemy osoby na stanowisko:

OPIEKUN / OPIEKUNKA

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna Bielawa, ul. Lipowa 1

Twoje zadania:

·       wspieranie pacjentów w ich codziennych potrzebach i działaniach

·       pomoc przy czynnościach higienicznych i przy ubieraniu się

·       wykonywanie toalet i kąpieli pacjentów

·       karmienie / pomoc przy spożywaniu posiłków

·       dopajanie pacjentów między posiłkami

·       pomoc w poruszaniu się pacjentom niepełnosprawnym

·       współpraca z personelem medycznym, zgłaszanie niepokojących zmian w zachowaniu i stanie zdrowia pacjentów

·       dbanie o utrzymanie wysokich standardów odpowiedniego traktowania pacjentów

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy

·       terminową wypłatę wynagrodzenia

·       pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

·       liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy ORPEA

·       dofinansowanie nauki (studia, kursy zawodowe)

Jesteś dla nas dobrym kandydatem / kandydatką jeśli:

·       w swoją pracę wkładasz serce i rozumiesz potrzeby pacjentów

·       czerpiesz radość płynącą z pomagania innym

·       potrafisz organizować swój dzień pracy i ustalać priorytety

·       cechujesz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością za swoją pracę

·       lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz lub prosimy o kontakt telefoniczny.

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa (w tym Kodeksu pracy i aktów wykonawczych) jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody, którą kandydat wyraża przez przesłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania danych osobowych znajdują się na stronie  orpea.pl/rodo-praca

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 721237933