2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Małopolskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Kraków
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 16 maja 2024

Opiekunka do osoby starszej (89 lat)

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukuję opiekunki do starszej osoby. Osoba porusza się samodzielnie po mieszkaniu, nie wymaga pomocy przy czynnościach higienicznych.

Zakres obowiązków: zakupy, sprzątanie raz w tygodniu, podanie leków, dotrzymanie towarzystwa, rozmowa, wyjścia na spacer.

Czas pracy 4-5 dni w tygodniu, po ok.4 godziny. Bez zamieszkania.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 918667346