2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Warszawa
  7. Opieka nad dziećmi - Praga-Północ
Dodane 28 kwietnia 2024

Opiekunka dla niemowlaka - Warszawa - Praga północ

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Opieka nad niemowlakiem od Czerwca 2024

  • Przygotowywanie i podawanie posiłków

  • Zabawy edukacyjne i kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny dziecka

  • Organizowanie i uczestniczenie w spacerach oraz aktywnościach na świeżym powietrzu

  • Usypianie dziecka i dbanie o jego zdrowy sen

  • Wykonywanie lekkich prac domowych związanych z opieką nad dzieckiem

  • Opieka nad dzieckiem w sytuacjach wyjątkowych (np. w czasie choroby)

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi

  • Dyspozycyjność (podawana na bieżąco, w określonych godzinach lub dniach)

  • Brak nałogów

  • Odpowiedzialność i troskliwość

  • Kreatywność i umiejętność organizowania czasu

  • Zdolność do pracy na stałe lub dorywczo

  • Punktowane Wykształcenie pedagogiczne lub inne związane z opieką nad dziećmi

  • Elastyczność w ustalaniu ilości godzin i dni pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 911465779