2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad dziećmi - Wrocław
  7. Opieka nad dziećmi - Stare Miasto
Dodane 06 maja 2024

Opiekunka ( chłopaki 3 miesiące i 2,5 lata)

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukuję osoby na stanowisko opiekunki i pomocy domowej we Wrocławiu, plac Bema.

Chłopaki 3 miesiące i 2,5 roku. Wymagana będzie pomoc z młodszym, albo ze starszym dzieckiem w zależności od sytuacji.

Obowiązki: spacery na świeżym powietrzu, opieka nad dzieckiem, zabawa, odprowadzanie lub odbieranie z przedszkola itp. W przypadku jeżeli żadne z dzieci nie są obecne, będzie wymagana pomóc w mieszkaniu .

Harmonogram: 6 dni w tygodniu; 8-10 godzin dziennie (mniej więcej ).

Wynagrodzenie: ustalane w zależności od doświadczenia i harmonogramu pracy.

Telefon: +48**********17 – Larisa.

Ищу человека на должность няни и помощницы по дому во Вроцлаве, Площадь Бема.

Мальчики 3 месяца и 2,5 года. В зависимости от ситуации нужна будет помощь с малдшим или старшим ребенком.

Обязанности: прогулки на улице, уход за ребёнком, игры, отводить или забирать из детского сада и тд. Если никого из детей нет, то нужно будет помочь по дому.

График: 6 дней в неделю; 8-10 часов в день (приблизительно).

Заработная плата: определяется в зависимости от опыта и графика работы.

Телефон: +48**********17 – Лариса.

I am looking for a person for the position of nanny and home help in Wrocław, Plac Bema.

Boys 3 months and 2.5 years old. Help will be required with either a younger or older child depending on the situation.

Responsibilities: walks outdoors, babysitting, playing, taking or picking up from kindergarten, etc. In case none of the children are present, you will be required to help in the apartment.

Schedule: 6 days a week; 8-10 hours a day (approximately).

Salary: determined depending on experience and work schedule.

Phone: +48**********17 – Larisa.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 916413033