2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Borysew
Dodane 09 maja 2024

Opiekun zwierząt w Zoo Borysew

Lokalizacja

Borysew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukamy Opiekunów zwierząt (m.in egzotycznych)

Umiejętności m.in:

  • umiejętność pracy z różnymi gatunkami zwierząt -

  • umiejętności organizacyjne i komunikacyjne. -

  • umiejętności planowania i organizacji czasu oraz zadań. -

  • umiejętność dostosowania swojego podejścia do charakteru i potrzeb każdego zwierzęcia, - umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami -

  • umiejętność szybkiego przyswojenia wiedzy -

  • umiejętność pracy w zespole i samodzielnie - kreatywność , pomysłowość

    Obowiązki m.in:

  • pilnowanie godzin i przygotowanie posiłków dla zwierząt -

  • dbanie o wygląd wybiegów, pomieszczeń zwierząt

  • - dbałość o zdrowie, samopoczucia zwierząt

  • - odpowiedzialność nad zamykaniem wybiegów zwierząt

  • - prowadzenie ćwiczeń, treningów medycznych i pokazowych karmień ze zwierzętami w obowiązujących w Zoo godzinach

  • - dbałość o dobry wizerunek Zoo - opieką nad podopiecznymi w różnych warunkach atmosferycznych.

    Praca adres:

    Zoo Borysew Sp. z o.o.

    Borysew 25

    99-200 Poddębice

    Kontakt:

    79***********30

    biuro(malpa)zoosafari.com.pl

Lokalizacja

Borysew,

Łódzkie

Łódzkie, Borysew
ID: 903776975