2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 25 kwietnia 2024

Opiekun techniczny floty własnej

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ARMIR funkcjonuje na polskim rynku od 2006 roku, świadcząc usługi w zakresie transportu drobnicowego i cało pojazdowego na terenie Polski. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi logistycznej naszych Klientów posiadamy magazyny znajdujące się w 4 lokalizacjach w Polsce: Nowy Dwór Mazowiecki, Mysłowice, Wrocław i Oborniki Wielkopolskie.

Od października 2021r. właścicielem ARMIR Sp. z o.o zostało Frigo Logistics Sp. z o.o., które działa na polskim rynku od 2001 roku i należy do japońskiego koncernu Nichirei z siedzibą w Tokio. Koncern Nichirei zajmuje pierwsze miejsce na rynku japońskim i piąte na świecie wśród firm specjalizujących się w usługach transportowych dla branży spożywczej. Frigo Logistics to wiodący operator logistyczny dla produktów głęboko mrożonych. Firma specjalizuje się m.in. w dystrybucji, transporcie i magazynowaniu produktów mrożonych, a od pewnego czasu również w kategorii 'dry&fresh'.

Do naszego oddziału w Nowym Dworze Mazowieckim poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zgłoszeń o usterkach od kierowców,

  • planowanie przeglądów technicznych,

  • kontakt z serwisami,

  • planowanie grafiku kierowców,

  • wprowadzanie danych do odpowiednich systemów informatycznych,

  • organizacja bieżących materiałów eksploatacyjnych,

  • nadzór i prowadzenie podręcznego magazynu,

  • nadzór tech nad wew. Stacją Paliw.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność (gotowość do podjęcia pracy w godzinach nocnych w nagłych przypadkach),

  • minimum podstawowa wiedza z zakresu budowy pojazdów ciężarowych,

  • prawo jazdy kat. C+E oraz praktyczne umiejętności jazdy zestawem pojazdów (ciągnik siodłowy z naczepą) - warunek konieczny,

  • znajomość obsługi komputera (Microsoft Excel, programy transportowe),

  • znajomość zagadnień dotyczących norm czasu pracy kierowców,

  • inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • mile widziane doświadczenie w branży transportowej,

  • znajomość pracy z chłodniami i cysternami spożywczymi będzie dodatkowym atutem.

  Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od umiejętności/doświadczenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe PZU, dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę, doładowania pieniężne na Wielkanoc i Boże Narodzenie, paczki świąteczne dla pracowników oraz prezenty na Dzień Dziecka i Mikołajki dla dzieci pracowników).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 843657447