2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Wielkopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Poznań
  7. Wsparcie techniczne - Dębiec
Dodane 27 kwietnia 2024

Opiekun Sieci Mobilnych GSM

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Dębiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe, Praca zdalna, W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Consulting Agency Sp. z o.o.

Nasz firma specjalizuje się w obsłudze operatorów telefonii komórkowej

Specjalista ds. Utrzymania Sieci Mobilnych

Opis stanowiska

  • lokalizacja awarii i koordynowanie ich usuwania

  • przyjmowanie zgłoszeń i obsługa awarii,

  • usuwanie awarii,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej, realizacja przeglądów sieci telekomunikacyjnej

  • pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z pracą stacji, diagnozowanie

  • udział w wizjach technicznych

  • pomiary

  • nienormowany czas pracy

  • tworzenie dokumentacji

  • praca głownie w terenie, wielkopolska, lubuskie

  • instalacja łącz radioliniowych

  • konfiguracja sprzętu radioliniowego,

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:

·         wykształcenie – specjalność telekomunikacja, informatyka, pokrewne lub inne , student

·         znajomości branży telekomunikacyjnej

·         dobrej znajomości obsługi komputera,

·         posiadania prawa jazdy kategorii B,

·         uprawnienia SEP do 1kV (możliwość nabycia)

·         doświadczenie w pracy na wysokości

·         doświadczenie w utrzymaniu sieci GSM/UMTS/LTE, mile widziane

·         doświadczenie w telekomunikacji (stacje telefonii komórkowej), mile widziane

Oferujemy:

  • możliwość doskonalenia zawodowego

  • doskonalenie kompetencji, szkolenia,

  • stałe wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

  • poznawanie nowoczesnych technologii

Informacje kontaktowe

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacjaMAŁPAalproj.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Consulting Agency Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu."

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Dębiec
ID: 895790355