2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Białostoczek
Dodane 15 kwietnia 2024

Opiekun partnera handlowego - handlowiec

Wynagrodzenie

5 670 - 6 550 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Białostoczek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KIK sp. z o.o. sp. k. jest właścicielem marki Hurtownia Ikonka. Ikonka to nowoczesna firma działająca w obszarze e-commerce na terenie Polski i Europy. Jesteśmy dostawcą towarów, ale skupiamy się również na dostarczaniu rozwiązań ułatwiających prowadzenie biznesu. Nasi klienci uważają Ikonkę za najbardziej rzetelnego polskiego dostawcę (sprawdź opinie o nas!).

W firmie stawiamy na ludzi, którzy kreują naszą wspólną przestrzeń. Zapewniamy naszym pracownikom optymalne warunki do pracy: wspieramy w rozwoju, dając możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych, zapewniamy pakiety szkoleń, oferujemy dofinansowania ubezpieczenia medycznego.

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na poniższym stanowisku:

Twój zakres obowiązków:

  • Organizowanie sieci sprzedaży w oparciu o poszukiwanie i zdobywanie klientów

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych i budowanie relacji pomiędzy firmą a klientami

  • Przygotowanie ofert handlowych

  • Wsparcie w doborze produktów do potrzeb partnerów

  • Badanie potrzeb i oczekiwań klientów

  • Negocjowanie warunków transakcji

  • Raportowanie pracy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług w sektorze B2B

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i badania potrzeb partnerów

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność interpersonalne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego

To oferujemy:

  • Praca w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku 8.00-16.00 w wygodnym biurze w centrum Białegostoku

  • Rozwój zawodowy (udział w rekrutacjach wewnętrznych)

  • Brak dress code’u

  • Parking dla pracowników (również rowery i hulajnogi)

  • Spotkania integracyjne

  • Kawa/herbata/mleko również bez laktozy

  • Dofinansowanie ubezpieczenia medycznego i karty multisport

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: hr[at]ikonka.eu

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Białostoczek
ID: 911923902