2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Tychy
Dodane 10 kwietnia 2024

OPIEKUN parku samochodów używanych, obsługa Klienta

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Działająca od ponad 25 lat firma ŚLĄSKIE CENTRUM MARIO CAR –Autoryzowany serwis samochodów marki Peugeot oraz punkt sprzedaży samochodów nowych i używanych z siedzibą spółki zlokalizowanej w Tychach przy ul. Katowickiej 20 poszukuje osoby  na stanowisko OPIEKUN PARKU SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie parkiem samochodów używanych

  • przeprowadzanie inwentaryzacji pojazdów

  • odpowiedzialność za stan wizualny samochodów

  •  analiza stanu mechanicznego oraz blacharsko-lakierniczego pojazdów

  • przedsprzedażowa obsługa Klienta

  •  przyjęcie transportu samochodów nowych oraz używanych

  •  przygotowanie samochodów nowych oraz używanych  do wydania

  •  współpraca z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA:

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • prezencja odpowiednia do miejsca pracy

  • wiedza motoryzacyjna

  • samodzielność

  • umiejętność organizacji czasu pracy

  • wysoka kultura osobista

  • komunikatywność i rzetelność

  • zaangażowanie w powierzone zadania

OFERUJEMY:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • samodzielne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • benefity

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 758196211