2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Pomorskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Pruszcz Gdański
Dodane 24 kwietnia 2024

Opiekun osoby starszej

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zatrudnię osobę na stanowisko opiekuna osoby starszej

Obowiązki:

  • Opieka nad pacjentem niesamodzielnym,

  • Wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, higienicznych,

  • Pełna lub częściowa pomoc podczas spożywania posiłków przez pacjenta,

  • Pomoc pacjentowi przy ubieraniu się i w codziennych czynnościach,

  • Transport na umówione badania, zabiegi,

  • Dbałość o czystość otoczenia, w którym przebywa pacjent (np. stolik, łóżko).

Wymagania:

  • serce do pracy i rozumienie potrzeb osób starszych

  • umiejętność organizacji pracy

  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność za swoją pracę

  • łatwość nawiązywania relacji z innymi ludźmi

  • wykształcenie (opiekun medyczny, opiekun osób starszych) lub minimum 2 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku

Bardzo proszę o wysyłanie CV

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 696455539