2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Podlaskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Przerośl
Dodane 23 maja 2024

Opiekun osób starszych

Lokalizacja

Przerośl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dom Seniora Aura w Przerośli poszukuje na stanowisko:

Opiekun/ka osób starszych

WYMAGANIA:

·         pozytywne podejście do osób starszych

·         wysoka kultura osobista

·         empatia, cierpliwość

·         zrozumienie oraz komunikatywność

·         doświadczenie na podobnym stanowisku / lub ukończenie szkoły

OBOWIĄZKI:

·         pomoc pensjonariuszom w czynnościach codziennych (mycie, ubieranie, karmienie)

·         pranie oraz rozkładanie ubrań w pokojach

·         dbanie o dobre samopoczucie pensjonariuszy

·         poczucie odpowiedzialności

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji. Do każdej aplikacji bardzo prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dom Seniora Aura zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922).

W przypadku braku klauzuli przesłane CV nie będą dalej przetwarzane w procesie rekrutacji: Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Dom Seniora Aura z siedzibą w Przerośli, ul. Wielka 41. Dane są przetwarzane dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Przerośl,

Podlaskie

Podlaskie, Przerośl
ID: 920388933