2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdańsk
  7. Przedstawiciel handlowy - Oliwa
Dodane 23 maja 2024

Opiekun Nieruchomości/Handlowiec

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

Będziesz odpowiedzialny za wynajem dostępnych pokoi i mieszkań najemcom indywidualnym oraz firmom. Twoim zadaniem będzie tak przygotować ofertę wynajmu i zaprezentować pokój/mieszkanie, aby wynegocjować jak najkorzystniejsze warunki najmu i podpisać umowę.

Następnie Twoim obowiązkiem będzie kontakt z najemcami w zakresie:

- przedłużenia umowy,

- wypowiedzenia umowy,

- windykacji płatności,

- upomnienia za nieprzestrzeganie warunków umowy.

Dodatkowo:

Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie do portfela spółki kolejnych mieszkań na wynajem. Wynagrodzenie składa się z części podstawowej oraz dodatkowo:

·       prowizji od wynajmu, zależnej od obłożenia najemcami (procent od marży firmy),

·       prowizji za pozyskanie mieszkania (w wysokości 1/2 lub całości miesięcznego czynszu najmu dla właściciela mieszkania, zależnie od wynegocjowanych warunków),

·       prowizji za pozyskanie mieszkania do zakupu (przez na lub przez inwestora).

Nasze wymagania:

Musisz być osobą komunikatywną, pracowitą i nastawioną na realizację ambitnych celów. Dodatkowo, podstawowe umiejętności w excelu są mile widziane (pracujemy na raportach, cotygodniowe przeglądy kluczowych wskaźników firmy bazują na raportach excel z systemu CRM firmy).

Angielski w stopniu podstawowej komunikacji też się przyda (większość naszych najemców to obcokrajowcy). Najważniejsze natomiast są Twoje kompetencje miękkie. Liczymy, że będziesz zaangażowany. Twoim celem w firmie będzie "0" pustostanu (czyli 100% obłożenia najemcami). Oprócz tego musisz być osobą godną zaufania, ponieważ będziesz nim obdarzony przez cały zespół i tego samego będziemy oczekiwali od Ciebie.

To oferujemy:

Możliwość fajnych zarobków (oczywiście nie od razu, na początku będzie to głównie podstawa ale z czasem, po około pół roku, będziesz w stanie dojść do na prawdę dobrych zarobków). Przewidujemy również auto służbowe (również do użytku prywatnego).

O nas:

Wynajmujemy mieszkania i pokoje długoterminowo klientom indywidualnym (głównie młodzi ludzie studiujący i pracujący) oraz firmom.

Część nieruchomości jest naszą własnością, pozostałe są własnością inwestorów a my tymi nieruchomościami zarządzamy (w formie podnajmu).

Planujemy kolejne inwestycje w nieruchomości z rynku wtórnego, więc będzie możliwość dodatkowego zarobku za pozyskanie nieruchomości (podobnie jak pośrednik nieruchomości, ale jeżeli nie masz doświadczenia to nic się nie martw, wszystkiego Cię nauczymy :) )

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 898994420