2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gniewkówiec
Dodane 14 maja 2024

Opiekun Klienta w Drukarni

Lokalizacja

Gniewkówiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Drukarnia fleksograficzna z siedzibą w Gniewkówcu, (okolice Złotnik kujawskich, +/- 20km od Inowrocławia), zatrudni na stanowisko Opiekuna klienta/pomocy handlowca.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe wsparcie Działu Handlowego w codziennych pracach biurowych,

  • Bieżąca obsługa telefoniczna i e-mailowa klientów,

  • Obsługa zamówień przygotowanych i przekazanych przez handlowców,

  • Rozpisywanie zleceń,

  • Komunikacja między pozostałymi działami Firmy,

  • Nadzór nad terminowym czasem wykonania zlecenia,

  • Planowanie terminów wysyłki,

  • Dbanie o wizerunek Firmy;

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,

  • Dokładność, skrupulatność,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania,

  • Umiejętność obsługi komputera i programów biurowych ( pakiet MSOffice),

  • Wysoki poziom kultury osobistej, bardzo duża komunikatywność, pogodne nastawienie,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Miła atmosfera w młodym zespole,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Lokalizacja

Gniewkówiec,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Gniewkówiec
ID: 917998225