2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Błonie
Dodane Dzisiaj o 16:38

Opiekun klienta w biurze sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Błonie k/Wrocławia

Opis stanowiska:

Wymagania

·       wykształcenie minimum średnie

·       umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

·       skrupulatność, sumienność i odpowiedzialność

·       wysoka kultura osobista

·       doświadczenie w pracy z klientem i aktywna sprzedaż

·       mile widziane doświadczenie w branży zoologicznej (np. w sklepie)

·       zainteresowanie tematyką rynku zoologicznego

·       motywacja ukierunkowana na realizację zadań i osiąganie założonych celów

·       przedsiębiorczość i umiejętność skutecznego organizowania czasu pracy

·       wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

·       dobra znajomość obsługi komputera oraz sprawne posługiwanie się pakietem MS Office

·       znajomość języka angielskiego, będzie dodatkowym atutem

Obowiązki

·       budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z klientami

· aktywna sprzedaż i realizacja targetów

·       szczegółowa identyfikacja potrzeb klientów

·       doradztwo w zakresie produktów zoologicznych

·       profesjonalna, zgodna ze standardami obowiązującymi w firmie jakość prowadzonej sprzedaży i obsługi klientów

Oferujemy:

·       Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·       Bardzo dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę, wsparcie współpracowników i przełożonego

·       Atrakcyjne, stabilne warunki współpracy

·       Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu ogólnopolskim

·       Opieka medyczna, karta Multi-Sport, ubezpieczenie grupowe

·       Pracownicze wyjazdy integracyjne

Warunki zatrudnienie : umowa o pracę, wynagrodzenie od 5 000 brutto

Oferty bez załączonego CV nie będą rozpatrywane. Dodatkowych informacji udzielamy na umówionej rozmowie rekrutacyjnej.

Lokalizacja

Błonie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Błonie
ID: 674327375