2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Białołęka
Dodane 26 maja 2024

Opiekun klienta szkoły projektowania dla dzieci

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Do nowego oddziału międzynarodowej szkoły projektowania graficznego szukamy osoby, która pomoże nam w pracy z klientami. Tymi małymi i dużymi ;)

Obowiązki:

  • Konsultowanie z klientami programów szkoleniowych

  • Połączenia wychodzące do bazy klientów

  • Zawieranie umów z klientami, kontrola płatności

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2C

  • doświadczenie w CRM (pożądane, ale nie wymagane)

  • dbałość o szczegóły, komunikatywność, odpowiedzialność, proaktywne podejście

  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Jesteśmy gotowi zaproponować:

  • oficjalne zatrudnienie

  • stałe wynagrodzenie zasadnicze

  • premia % od sprzedaży

  • możliwości rozwoju i szkoleń

  • pracę w zespole podobnie myślących osób

  • możliwość zdobycia umiejętności biznesowych

poziom wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji kandydatów do profilu stanowiska.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 920966862