2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Wrocław
  7. Pozostałe w Zdrowie - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Opiekun klienta - Specjalista oprogramowania CAD/CAM

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Do Cyfrowej Pracowni Protetycznej poszukujemy Opiekuna klienta - Specjalisty oprogramowania CAD/CAM.

Twój zakres obowiązków

·        wsparcie techniczne klientów cyfrowej pracowni protetycznej w zakresie użytkowania sprzętu CAD/CAM,

·        doradztwo techniczno-handlowe,

·        przygotowanie sprzętu do sprzedaży,

·        transportowanie sprzętu do klinik i gabinetów stomatologicznych,

·        wykonywanie aktualizacji na urządzeniach CAD/CAM (m.in. na skanerach wewnątrzustnych),

·        udział w targach i konferencjach stomatologicznych,

·        sporządzanie kalkulacji oraz ofert handlowych w oparciu o dokumentację techniczną,

·        prowadzenie rozmów handlowych - współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

·        uczestnictwo w szkoleniach, stałe podnoszenie umiejętności, aktualizowanie wiedzy,

·        stały kontakt z działem marketingu.

Nasze wymagania

·        wykształcenie minimum średnie bądź techniczne,

·        prawo jazdy kat. B,

·        znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym codzienny kontakt mailowy i telefoniczny,

·        doświadczenie w sprzedaży sprzętu lub oprogramowania CAD/CAM (doświadczenie w branży stomatologicznej lub w laboratorium techniki dentystycznej będzie dodatkowym atutem),

·        dobra znajomość programów CAD/CAM,

·        umiejętność pracy pod presją czasu,

·        motywacja do pracy i łatwość nawiązywania relacji.

To oferujemy

·        stabilne zatrudnienie (umowa o pracę/kontrakt B2B w cyfrowej pracowni technik dentystycznych),

·        szkolenia poszerzające wiedzę w zakresie stomatologii cyfrowej i technologii CAD/CAM,

·        nowoczesne biuro w laboratorium dentystycznym w centrum Wrocławia (na Kępie Mieszczańskiej),

·        niezbędne narzędzia pracy,

·        przyjazną atmosferę.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DentalScan Sp. z o.o. oraz United Clinics Services Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie/zgłoszeniu w celu przeprowadzenia rekrutacji przez DentalScan Sp. z o.o. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że jej wycofanie nie będzie miało wpływu na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.”

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 903162040