2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Zachodniopomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Szczecin
  7. Sekretariat, recepcja - Warszewo
Dodane 17 kwietnia 2024

Opiekun klienta/Recepcja klubu fitness

Lokalizacja

Szczecin, Warszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do naszego zespołu Myway Fitness Squash & Social na Warszewie. Poszukujemy pracowników na stanowiska:

OPIEKUN KLIENTA/RECEPCJA KLUBU FITNESS

Z nami możesz liczyć na:

  • Miejsce pracy, gdzie ludzie liczą się najbardziej

  • Pracę w zgranym i koleżeńskim zespole

  • Ambitne cele i wyzwania dopasowane do potrzeb klubu i Twoich predyspozycji

  • Praca zmianowa

  • Możliwość korzystania z oferty klubu

  • Premię sprzedażową

Do Twoich obowiązków mogą należeć:

  • Obsługa klubowiczów na wysokim poziomie

  • Działania prosprzedażowe i aktywne promowanie usług klubu

  • Obsługa telefoniczna i bieżąca recepcji

  • Kreowanie i dbanie o przyjemną atmosferę w firmie

  • Sprzedaż usług i towarów oferowany przez klub

  • Raportowanie sprzedaży

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

  • Oraz inne obowiązki wyznaczone przez przełożonego

Od pracowników oczekujemy:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej - pon-pt 7.00-22:00 (zmiana poranna lub popołudniowa/ część weekendów)

  • Wysokiej kultury osobistej i życzliwości

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę

  • Zamiłowania do sportu oraz zdrowego trybu życia

  • Dbania o przytulną atmosferę i czystość w klubie

Status studenta mile widziany ale niekonieczny

  • Pasjonuje Cię sport i zdrowy styl życia

  • Lubisz ludzi i często się uśmiechasz

  • Jesteś w trakcie studiów

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży - nie jest wymagane ale mile widziane

Prosimy o wysyłanie swojego CV w wiadomości olx

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Warszewo
ID: 820960697