2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Piasta I
Dodane 22 kwietnia 2024

Opiekun Klienta Indywidualnego - PRACA OD ZARAZ

Lokalizacja

Białystok, Piasta I

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy liderem usług teleinformatycznych w naszym regionie. Za tym sukcesem stoją ludzie pełni pasji, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Rozwijamy się w tempie błyskawicy, dlatego chętnie powitamy w zespole „świeżą krew” w charakterze Opiekuna Klienta Indywidualnego

Do naszych głównych zadań należy bezpośrednia sprzedaż produktów, takich jak Internet światłowodowy, Telewizja i Telefonia komórkowa. Szukamy osoby, która tak jak my: lubi rozmawiać z ludźmi, chce się rozwijać i lubi “zwiedzać” Podlasie ;)

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż (3-4 dni praca w terenie, 1-2 dni w biurze),

  • obsługa klienta w biurze, telefonicznie i w terenie,

  • realizacja celów sprzedażowych,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • bieżące raportowanie wyników,

  • pozyskiwanie klientów na nowych inwestycjach,

  • badanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie proponowanych usług,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • znajomości pakietu Office,

  • prawa jazdy kat. B,

  • znajomości branży telekomunikacyjnej,

  • samodzielności w prowadzeniu rozmowy handlowej i praktycznej znajomości technik sprzedaży,

  • doświadczenia w obszarze Obsługi Klienta,

  • komunikatywności,

  • zaangażowania.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych ze światłowodami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dołączenie do zespołu wesołych i miłych ludzi, którzy chętnie dzielą się wiedzą ze świata sprzedaży ;),

  • wolne weekendy, ponieważ rozumiemy jak ważny jest balans między pracą a życiem prywatnym,

  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • dofinansowania obiadów,

  • dofinansowanie karty sportowej,

  • zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • współpracę w atmosferze wzajemnej pomocy, z wysoką kulturą zarządzania.

Aktualne CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych) prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja(małpa)koba.pl

Prosimy o umieszczenie w tytule wiadomości stanowiska: Opiekun Klienta Indywidualnego.

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Mieszka I 4 lok 226, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku na adres e-mail rekrutacja(malpa)koba.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem Państwa danych osobowych jest Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Mieszka I 4 lok 226.

Więcej informacji pod linkiem www.static.koba.pl/uploads/2018/06/Rodo.pdf

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Piasta I
ID: 902706594