2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 23 kwietnia 2024

Opiekun klienta ds. szkoleń

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Profilaktyki i Reedukacji "Atelier" z siedziba w centrum Krakowa (okolice Ronda Matecznego) poszukuje osób na stanowisko opiekun klienta ds. szkoleń

Wymagania:

-komunikatywność

-umiejętność pracy w zespole

-nastawienie na realizację celów

-dyspozycyjność od pon-pt (praca na pełny etat) od 8-16

Zakres obowiązków m.in :

-obsługę mailową i telefoniczną klientów

-realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

-współpraca z innymi działami w firmie

Oferujemy:

-Atrakcyjne warunki finansowe :gwarantowana podstawa+ prowizja, premie miesięczne i semestralne

-umowa o pracę lub zlecenie

-pakiet medyczny

-stałe godziny pracy, praca od poniedziałku do piątku, weekendy zawsze wolne

-pełen proces wdrożenia -niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

-współpracę w przyjaznej atmosferze

-nowoczesne biuro położone w centrum miasta co ułatwia szybki dojazd do pracy ( okolice Ronda Matecznego )

Zgłoszenie wraz z CV wyślij poprzez portal OLX. Prosimy o dopisanie w CV aktualnej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 889601872