2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Legionowo
Único-Kosmetologia
Dodane 30 kwietnia 2024

OPIEKUN KLIENTA do salonu kosmetycznego

Lokalizacja

Legionowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stawiając na rozwój Único - Kosmetologia poszukujemy drugiej osoby na stanowisko:

OPIEKUN KLIENTA

Único – Kosmetologia to wyjątkowe miejsce na mapie Legionowa. Stawiamy na innowacyjność usług, holistyczne podejście do Klienta i bezwzględny profesjonalizm kadry.

Nasz Klient skorzysta u nas nie tylko z zabiegów kosmetycznych, zorganizujemy dla niego także szkolenia, spotkania w kameralnym i pełnym elegancji wnętrzu, włączając w to nasze rytuały.

Jeżeli jesteś osobą z pasją, pragniesz cały czas się rozwijać. Chcesz współtworzyć miejsce innowacyjne, pracować w miłej atmosferze pracy, szukamy prawdopodobnie Ciebie.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta

  • Zarządzanie centralą telefoniczna i skrzynką e-mailową

  • Prowadzenie social media

  • Aktywne uczestnictwo w planowaniu rozwoju salonu

  • Sprzedaż kosmetyków i usług

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania:

  • Przede wszystkim chęć do pracy

  • Znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office) i urządzeń biurowych

  • Zarządzanie social mediami (tworzenie, postów, relacji, rolek)

  • Wysoka kultury osobista

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie

  • Komunikatywność, otwartość

  • Doświadczenie w branży kosmetycznej mile widziane

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Umowę na 1/2 lub 3/4 etatu (dopasowaną do Twoich preferencji)

  • Możliwość rozwoju osobistego, szkolenia

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie płatne zawsze na czas

  • Miłą atmosferę pracy

  • Komfortowe warunki pracy

  • Elastyczne godziny pracy

Warunek konieczny: stwórz min. 3 przykładowe relacje dla Único - Kosmetologia.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania

Pozdrawiamy

Zespół Único - Kosmetologia.

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 789715737