2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Starołęka
BonCard
Dodane 04 czerwca 2024

Opiekun Klienta B2B

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Opis stanowiska:

- Aktywne pozyskiwanie klientów w zakresie produktów oferowanych przez firmę

- Przeprowadzanie onboardingu klienta wraz ze szkoleniem technicznym

- Obsługa klientów w zakresie bieżącej współpracy oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów

- Wprowadzanie danych do systemów informatycznych

- Współpraca z działem IT w zakresie rozwoju funkcjonalności systemowych

- Współpraca z zewnętrznymi Partnerami w ramach outsourcingu usług

- Budowa i rozwój marki w Internecie

 Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Wysoka komunikatywność

- Umiejętność pracy w zespole

- Dobra organizacja czasu pracy oraz dokładność w wykonywaniu codziennych obowiązków

- Łatwość posługiwania się narzędziami społecznościowymi w zakresie komunikacji B2B

- Biegła obsługa pakietu Office i innych podstawowych narzędzi biurowych

 Mile widziane:

- Zdolności copywriterskie

- Znajomość obsługi narzędzi m.in.: Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads

- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

 Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracę (etat) lub zlecenie – w zależności od ustaleń

- Szkolenie i przygotowanie merytoryczne do pracy w branży

- Narzędzia pracy

- Przyjazną atmosferę pracy

- Pracę w dynamicznym zespole, zorientowanym na realizację celów

Osoby zainteresowane pracą dla naszej firmie prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową www.boncard.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 918715605