2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wola
Dodane 27 maja 2024

Opiekun/ka klienta

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencję pracy Skilled Staff Solution z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim tworzy Zespół specjalistów  z wieloletnim doświadczeniem. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji stałej i tymczasowej oraz usługi typu outsourcing w wielu sektorach gospodarki w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukujemy dla naszego partnera BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o., kandydatów na stanowisko:

Opiekun/-ka Klienta

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

·       szybka i trafna identyfikacja potrzeb Klienta już podczas pierwszego kontaktu,

·       przyjęcie odpowiedzialności za sprawę aż do jej finalizacji,

·       przygotowanie niezbędnej dokumentacji związanej z przyjmowanych zgłoszeniem,

·       udzielanie wsparcia telefonicznego i mailowego w zakresie obsługi naszych produktów, obsługa zapytań,

·       współpraca z innymi działami naszej organizacji w celu zapewnienia Klientowi oczekiwanego standardu obsługi.

Wymagania:

·       doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia w kontakcie z Klientem,

·       bardzo dobra organizacja pracy, w tym zarządzanie kilkoma priorytetami jednocześnie,

·       umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami,

·       zdolność do podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku,

·       entuzjazm i pozytywne nastawienie do nowych zadań, również w zakresie doskonalenia procesów w których uczestniczysz,

·       znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,

·       znajomość  systemu LEO będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

 ·  szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas,

 ·  stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

 ·  przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną,

 ·  bonus uzależniony od wyników pracy,

  ·  prywatną opiekę medyczną w Enel-Med.,

 ·  kartę sportową Multisport,

  · ubezpieczenie na życie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 916415448